Burmistrz Przecławia Renata Siembab oraz Miasto Przecław i Sołectwo Błonie zaprosiło  Koło Łowieckie  Łoś  Mielec, na Dożynki Gminne w Przecławiu, które odbyły się  18.08.2019r w Przecławiu.

Uroczystość rozpoczęła się mszą św.,  następnie odbył się  przemarsz ulicami miasta na tereny zielone obok Domu Kultury w Przecławiu.

Nasze Koło Łowieckie  przygotowało  stoisko, na którym można było zobaczyć trofea łowieckie,  dla młodszych przygotowane było również koło fortuny do odgadnięcia zwierzęta,  nagrodą były słodkie łakocie , stoisko było obsługiwane przez naszego kol. Łowczego Edwarda Gwoźdź . Pod namiotem naszego koła można było zakosztować wyrobów z dziczyzny takich jak kiełbasa i pasztet  z sarny,  jak również pieczonego dzika, kiszonego  ogórka  z pieczywem ze smalcem. 

Podziękowanie dla wszystkich, którzy zechcieli odwiedzić nasze stoisko  i skosztować dziczyzny.  Udało się nam zebrać  kwotę 1389 zł.  Pieniądze zebrane zostaną przekazane dla dzieci z domu dziecka w Skopaniu.

Podziękowanie dla kolegów, którzy pomagali zorganizować stoisko i wszystkie dobra, które można było zasmakować:  koleżanka  Anna  Gwóźdź kol. Marcin Gwóźdź kol. Łowczy Edward Gwóźdź  kol .podłowczy Piotr Gwóźdź  kol Leszek Zieliński kol. Damian Bogdan  kol. Sławomir Minorczyk kol. Jacek Czachor  kol .podłowczy Szczepan Działowski  kol .prezes Kazimierz Flis

Oraz stażyści koleżanka Katarzyna Flis i kol. Adam Czachor

Dodaj komentarz