W dniu 13.11.2019r odbyło się spotkanie w Szkole Podstawowej im . Marii Dąbrowskiej w Rzemieniu podsumowujące zbiórkę karmy dla zwierzyny dziko żyjącej która przebiegała pod hasłem ,, Kasztany i Żołędzie Zbieramy , Leśne Zwierzęta Dokarmiamy ” .

Już od 3 lat mamy przyjemność gościć w szkole podstawowej w Rzemieniu, serdecznie dziękujemy pani Dyrektor   Lidii  Jemioło – Proczek, nauczycielom jak również pracownikom szkoły a najbardziej dzieciom i ich rodzicom za zaangażowanie w tą wspólną inicjatywę, która przybliża wszystkim chęć pomagania zwierzętom w nadchodzący zimowy czas. Koło Łowieckie ,,ŁOŚ w Mielcu  było reprezentowane przez kol. Prezesa Kazimierza Flis i kol. Zbigniewa Kipa.

W zbiórce wzięło udział 13 uczniów którzy uzbierali wspólnie 557kg. Żołędzi i kasztanów, najbardziej aktywni uczniowie to:

  • Emila Krawczyk z kl. VI  uzbierała -143 kg
  • Kacper Działo z kl. IV uzbierał 118 kg
  • Mateusz Majewski  Z KL. VIII uzbierał 75 kg

Serdecznie dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i udział w tej zbiórce .
Wszyscy  uczniowie biorący udział w tej akcji zostali  nagrodzeni biletami do kina, które ufundowało Koło Łowieckie,, ŁOŚ’’ w Mielcu, natomiast nagrody rzeczowe zostały ufundowane przez panią Wandę Jadach agenta ubezpieczeniowego firmy AVIVA której również serdecznie dziękujemy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *