W dniu 13.11.2019r odbyło się spotkanie w Szkole Podstawowej im . Marii Dąbrowskiej w Rzemieniu podsumowujące zbiórkę karmy dla zwierzyny dziko żyjącej która przebiegała pod hasłem ,, Kasztany i Żołędzie Zbieramy , Leśne Zwierzęta Dokarmiamy ” .

Już od 3 lat mamy przyjemność gościć w szkole podstawowej w Rzemieniu, serdecznie dziękujemy pani Dyrektor   Lidii  Jemioło – Proczek, nauczycielom jak również pracownikom szkoły a najbardziej dzieciom i ich rodzicom za zaangażowanie w tą wspólną inicjatywę, która przybliża wszystkim chęć pomagania zwierzętom w nadchodzący zimowy czas. Koło Łowieckie ,,ŁOŚ w Mielcu  było reprezentowane przez kol. Prezesa Kazimierza Flis i kol. Zbigniewa Kipa.

W zbiórce wzięło udział 13 uczniów którzy uzbierali wspólnie 557kg. Żołędzi i kasztanów, najbardziej aktywni uczniowie to:

  • Emila Krawczyk z kl. VI  uzbierała -143 kg
  • Kacper Działo z kl. IV uzbierał 118 kg
  • Mateusz Majewski  Z KL. VIII uzbierał 75 kg

Serdecznie dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i udział w tej zbiórce .
Wszyscy  uczniowie biorący udział w tej akcji zostali  nagrodzeni biletami do kina, które ufundowało Koło Łowieckie,, ŁOŚ’’ w Mielcu, natomiast nagrody rzeczowe zostały ufundowane przez panią Wandę Jadach agenta ubezpieczeniowego firmy AVIVA której również serdecznie dziękujemy.

Dodaj komentarz